درمان کودکان با یونتونرم

نکات و توصیه های ویژه

کودکان در سنین حساسی از نظر شکل‌گیری اعتماد به نفس،‌ و نیز میزان علاقمندی به تحصیل و موفقیت در آن قرار دارند، و از این رو یکی از گروه‌های بسیار آسیب‌پذیر در برابر مشکلات ناشی از تعریق بیش از حد هستند. تعریق زیاد (به خصوص در ناحیه کف دست) می‌تواند تمامی فعالیت‌های مرتبط با تحصیل را با دشواری زیادی روبرو کرده و باعث زده شدن کودک از تحصیل شوند. همچنین کاهش توانایی آن‌ها در انجام فعالیت‌هایی که همسالانشان به راحتی انجام می دهند، می‌تواند آسیب جدی و پایداری به اعتماد به نفس آن‌ها وارد سازد. از این رو، درمان کودکان در سنین پایین اهمیت بسیار بالایی دارد.
در میان تمامی راه‌های پیشنهادی برای درمان تعریق بیش از حد، درمان با یونتونرم به دلیل ماهیت غیر تهاجمی، بدون درد و بدون عارضه خود، و نیز پروتکل درمانی هوشمند و منطبق شونده با انواع پوست حتی پوست های نازک و حساس، و همچنین امکان انجام درمان در محیط منزل و تحت حمایت والدین، بهترین گزینه به شمار می رود.

برای انجام بهینه درمان کودکان با یونتونرم، لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

پیش از انجام درمان برای اولین بار، برای کودک خود نحوه انجام درمان و‌ آنچه که در طول جلسه درمانی تجربه خواهد کرد را به طور کامل توضیح دهید. این کار نگرانی احتمالی او از انجام درمان را کاهش می دهد. چنانچه هنوز نحوه درمان برای خود شما کاملاً روشن نیست، با تیم پشتیبانی یونتونرم تماس بگیرید تا پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید.

در طول درمان اولیه به او توضیح دهید در جلسات ابتدایی درمان اولیه هیچگونه تغییر محسوسی در میزان تعریق مشاهده نخواهد کرد و می بایست تا انتهای دوره درمانی اولیه صبور بوده و جلسات را به طور منظم ادامه دهد.

در هنگام انجام جلسات درمانی، در کنار کودک خود حضور داشته باشید و با او همراهی کنید.

توجه کنید کودکان معمولاً با جریان ها و زمان های کمتری نسبت به بزرگسالان به درمان کامل دست پیدا می کنند. اما اصول انجام تنظیمات برای کودکان نیز مشابه بزرگسالان است، به این معنی که کودک در هنگام جلسه درمانی می بایست گزگز خفیف درمان را حس کند،‌ اما درمان برای وی ناخوشایند نباشد.

از آنجا که نشستن در یک محل برای مدت ۱۰ یا ۲۰ دقیقه ممکن است برای برخی کودکان دشوار باشد، برای جلوگیری از بی حوصله شدن کودک می‌توانید انجام هر جلسه را با پخش کارتون یا موسیقی مورد علاقه کودک همزمان کنید تا گذشت زمان برای او آسان‌تر شود.

در صورتی که اجرای زمان های ۲۰ دقیقه برای کودک شما راحت نبود، می‌توانید این زمان ها را به دو جلسه ۱۰ دقیقه‌ای در طول روز تقسیم کنید.

بنابر احتیاط و به دلیل انجام نشدن مطالعات بالینی در دنیا در سنین زیر ۵ سال، بهتر است استفاده از دستگاه تنها در کودکان بالای ۵ سال انجام شود.

کودکان ممکن است با رسیدن به خشکی مطلوب پس از انجام درمان اولیه، به خوبی به اهمیت درمان نگهدارنده واقف نباشند. اهمیت اجرای درمان نگهدارنده را به طور کامل برای آن‌ها توضیح دهید و بر انجام صحیح این جلسات نظارت کنید.

برای درمان مؤثر و ایمن تعریق بیش از حد کودک شما، ما در کنارتان هستیم. پرسش های خود را به صورت تلفنیِ، حضوری یا از طریق دایرکت اینستاگرام مطرح کنید، از نزدیک با یونتونرم و نحوه درمان آن آشنا شوید، در صورت تمایل یک جلسه درمانی آزمایشی را با همراهی متخصصان شرکت تجربه کنید، و از مشاوره و پشتیبانی بدون محدودیت تیم یونتونرم در طول دوره درمانی استفاده کنید.