فصل جدید زندگیتان را امروز آغاز کنید. زندگی ای بدون تعریق بیش از حد.

یونتونرم چیست؟

یونتونرم نام دستگاه یونتوفورزیس طراحی و تولید شده توسط شرکت مانترا مبنای سلامت است. این روش که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشد، موفق ترین و ایمن ترین درمان تعریق بیش از حد است.

آیا یونتونرم تعریق بسیار زیاد من را هم درمان می کند؟

بله، یونتونرم روشی قدرتمند برای درمان تعریق اضافی، حتی انواع بسیار شدید آن است. بسیاری از مشتریان ما پیش از درمان با یونتونرم از تعریق بسیار زیادی رنج می برده اند اما اکنون به خشکی طبیعی و دلخواه خود دست پیدا کرده اند. همچنین شما می توانید توضیحات ویدئویی پزشکان متخصص در مورد نتایج استفاده از یونتونرم برای درمان تعریق اضافی را در این وبسایت مشاهده کنید.

آیا استفاده از یونتونرم برای من عوارضی نخواهد داشت؟

اگر موارد منع استفاده روش یونتوفورزیس را دارا نیستید، این روش برای شما ایمن است. خوشبختانه این درمان دهه ها در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته و بدون عارضه بودن آن به اثبات رسیده است. تنها در برخی افراد، حس سوزش خفیف، خارش و یا قرمزی ملایم ممکن است تا چند دقیقه پس از هر جلسه وجود داشته باشد که خود به خود از بین می رود.

نحوه درمان تعریق زیاد با یونتونرم چگونه است؟

درمان به سادگی توسط قرار دادن دست ها و یا پاها در سینی های حاوی مقدار کمی آب معمولی، و یا قراردادن پد های مخصوص در زیر بغل و استفاده از دستگاه برای مدت ده تا سی دقیقه در هر جلسه صورت می گیرد. پس از تکمیل درمان اولیه، تعریق بیش از حد و احساس ناخوشایند آن، جای خود را به خشکی طبیعی و حس خوشایند همراه با آن خواهد داد. نحوه استفاده از یونتونرم بسیار آسان بوده و در راهنمای کاربری دستگاه به طور کامل آموزش داده شده است. همچنین، تیم پشتیبانی و مشاوره شرکت مانترا مبنای سلامت برای انجام آموزش حضوری یا تلفنی و پاسخگویی به سوالات شما، همواره در کنارتان خواهند بود.

چه مدت زمانی برای بهبودی کامل نیاز است؟

تعداد جلسات لازم برای دستیابی به درمان کامل، بستگی به عواملی مانند شدت تعریق و دمای هوای محل زندگی فرد دارد، اما به طور معمول بین 9 تا 12 جلسه درمانی که به صورت یک روز در میان انجام می شوند لازم است. به این دوره، درمان اولیه گفته می شود و پس از آن، خشکی مطلوب به دست می آید. پس از آن، درمان نگهدارنده معمولا به صورت هفته ای یک بار، برای نگهداری اثرات درمانی انجام می شود. 

یونتونرم برای درمان تعریق بیش از حد در چه ناحیه هایی کاربرد دارد؟

یونتونرم برای درمان تعریق بیش از حد در کف دست، کف پا و زیر بغل کاربرد دارد. روش یونتوفورزیس، تنها برای درمان این سه ناحیه دارای تاییدیه FDA است.

آیا یونتونرم برای پوست های حساس و کودکان هم قابل استفاده است؟

بله. یونتونرم مانند برترین برند های یونتوفورزیس آلمان، با استفاده از ترکیب دو تکنولوژی، به صورت همزمان بیشترین اثربخشی و کمترین گزگز حین درمان را به ارمغان می آورد. برای انجام جلسه آزمایشی درمان با یونتونرم و تجربه حس حین درمان، با ما تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده نکات مهم درمان تعریق زیاد کودکان با یونتونرم اینجا را کلیک کنید.

گارانتی یونتونرم به چه صورت است؟

یونتونرم دارای 18 یا 24 ماه گارانتی (بسته به مدل)، و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش است. با یونتونرم، می توانید منتظر دریافت بهترین خدمات پشتیبانی باشید!

در چه صورت نمی توانم از یونتونرم استفاده کنم؟

بانوان باردار یا شیرده، بیماران دارای مشکلات قلبی، بیماران دارای ضربان ساز یا پیس میکر قلبی (pace maker)، بیماران دارای ایمپلنت فلزی یا الکترونیک، بیماران مبتلا به صرع، بیماران دارای زخم های پوستی گسترده در ناحیه تحت درمان و کودکان زیر 5 سال نباید از روش یونتوفورزیس استفاده کنند. (ایمپلنت یا پرکردگی دندان منع استفاده یونتوفورز محسوب نمی شود.)

بیمارانی که بیماری پوستی شدید دیگری هم دارند، و یا در احساس کردن درد و سوزش در اندام های خود دچار مشکل هستند حتما باید در مورد استفاده از این روش با پزشک متخصص خود مشورت کنند و تنها پس از رفع آن از روش یونتوفورزیس استفاده کنند. همچنین توصیه می شود درمان تعریق زیر بغل در افراد زیر 16 سال زیر نظر پزشک انجام شود.

یونتونرم چه مزیتی به سایر درمان های تعریق زیاد دارد؟

از میان روش هایی که برای درمان تعریق بیش از حد معرفی می شوند، استفاده از داروهای موضعی تقریبا بدون کارایی، استفاده از بوتاکس تهاجمی، دردناک، دارای عوارض جانبی، نیازمند تزریق های دوره ای مکرر، و بسیار گران بوده و انجام عمل جراحی با احتمال بالای بروز عوارض بسیار جدی و برگشت ناپذیر همراه است.

در مقابل، یونتونرم یک روش بسیار موثر، بدون درد و عارضه، آسان و قابل اجرا در منزل است. همچنین این روش هزینه پایینی برای طول دوره درمان خواهد داشت.

آیا می توانم از یونتونرم در منزل و به صورت شخصی استفاده کنم؟

بله. یونتونرم برای انجام درمان به صورت شخصی و همچنین استفاده در مراکز درمانی طراحی شده است. استفاده از یونتونرم بسیار آسان است و در راهنمای کاربری همراه دستگاه به طور کامل آموزش داده شده است. همچنین تیم پشتیبانی یونتونرم به صورت شبانه روزی برای پاسخگویی به سوالات شما در کنارتان خواهند بود.

آیا می توانم قبل از خرید یونتونرم، آن را امتحان کنم؟

بله. شما می توانید پیش از تهیه یونتونرم، جلسه درمانی آزمایشی را به صورت رایگان و با حضور و مشاوره تیم پشتیبانی یونتونرم تجربه کنید. برای تعیین وقت جلسه آزمایشی با ما تماس بگیرید.