preloder
/پرسشهای متداول

یونتونرم، دستگاه یونتوفورزیس مورد تایید نهادهای کیفیتی آلمان و سوییس برای درمان تعریق بیش از حد در کف دست ها، کف پا ها یا ناحیه زیر بغل است.

درباره روش یونتوفورزیس بیشتر بدانید

درمان به سادگی توسط قرار دادن دست ها و یا پاها در سینی های حاوی آب معمولی، و یا استفاده از پد های مخصوص در زیر بغل و استفاده از دستگاه برای مدت زمانی کوتاه (معمولا بین ده تا سی دقیقه در هر جلسه) صورت می گیرد. پس از تکمیل درمان، تعریق بیش از حد و احساس ناخوشایند همراه با آن کاملا متوقف می شود. نحوه استفاده از دستگاه بسیار آسان بوده و در راهنمای کاربری دستگاه، آموزش داده شده است. در صورت وجود هرگونه سوال در این زمینه، می توانید با کارشناسان شرکت مانترا مبنای سلامت تماس بگیرید.

ویدئوی آموزشی یونتونرم را مشاهده کنید

اگر در شروع استفاده از این روش هستید و از تعریق بسیار شدیدی رنج می برید، نیاز به استفاده یک روز درمیان برای 9 تا 18 بار دارید. پس از این دوره درمان، بهبودی کامل حاصل شده و پس از آن بسته به شدت اولیه تعریق، با استفاده تنها یک تا چهار بار در هر ماه می توانید به تعریق بیش از حد برای همیشه پایان دهید. در صورتیکه تعریق شما شدت کمتری داشته باشد، با دفعات کمتر استفاده به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

بانوان باردار یا شیرده، کودکان زیر 5 سال، بیماران دارای مشکلات قلبی، بیماران دارای ضربان ساز یا پیس میکر قلبی (pace maker)، بیماران دارای ایمپلنت فلزی یا الکترونیک، بیماران مبتلا به صرع، بیماران دارای مشکل در حس لامسه، بیماران دارای مشکلات عروقی شدید، و یا ترومبوزیس موضعی (لخته شدن غیر طبیعی خون) در نواحی تحت درمان، بیماران دارای هرگونه توده بدخیم در نواحی تحت درمان، بیماران دارای زخم های پوستی بزرگ یا التهابات گسترده در نواحی تحت درمان نباید از روش یونتوفورزیس استفاده کنند.

همچنین توصیه می شود درمان ناحیه زیر بغل در افراد زیر 16 سال زیر نظر پزشک انجام شود.

خیر. جریان در روش یونتوفورزیس هیچگاه وارد ناحیه سر نمی شود. بنابراین، وجود ایمپلنت یا پرکردگی فلزی یا انجام ارتودنسی تاثیری در یونتوفورزیس نداشته و منع استفاده به شمار نمی رود.

یونتونرم برای درمان تعریق بیش از حد در کف دست ها، کف پا ها و ناحیه زیر بغل کاربرد دارد. روش درمان در تمام این موارد مشابه بوده و تنها کافیست ناحیه مورد نظر را از منوی دستگاه انتخاب کرده و بقیه مراحل را به یونتونرم بسپارید.

یونتوفورزیس روش مورد تایید سازمان FDA برای درمان تعریق بیش از حد است. بنابراین، در صورتیکه موارد منع مصرف روش یونتوفورزیس را دارا نیستید، این روش برای شما ایمن است. یونتونرم تنها تعریق اضافی را درمان کرده و پس از آن تعریق عضو مورد نظر به حالت عادی بر خواهد گشت. همچنین یونتونرم با مهار از دست رفتن بیش از حد آب بدن از احتمال بروز مشکلاتی مانند تشکیل سنگ های کلیوی و دهیدراسیون بدن، و همچنین احتمال عفونت ناخن ها در دراز مدت نیز می کاهد.

برخلاف یک باور نسبتا رایج، تنها نقش تعریق طبیعی تنظیم دمای بدن بوده و دفع مواد سمی از بدن توسط کبد و کلیه ها انجام می پذیرد. به این علت، درمان میزان اضافی تعریق هیچگونه تاثیری بر دفع مواد زاید و یا دیگر عملکرد های طبیعی بدن ندارد. همچنین پس از درمان، تعریق طبیعی بدن مانند بقیه افراد ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب عملکرد های تعریق طبیعی نیز پابرجا خواهد بود.

یونتونرم یک روش غیر تهاجمی بوده و تنها تعریق اضافی را به حالت طبیعی باز می گرداند. با درمان با این روش، تعریق جبرانی در هیچ ناحیه ای از بدن اتفاق نمی افتد. باید توجه داشت بروز تعریق جبرانی در اثر قطع تعریق مربوط به روش جراحی بوده و به دلیل وارد آمدن آسیب فیزیکی به اعصاب کمری سمپاتیک در طی این عمل جراحی اتفاق می افتد.

از میان روش هایی که برای درمان تعریق بیش از حد معرفی شده اند، استفاده از داروهای موضعی تقریبا بدون کارایی و همراه با تحریکات پوستی؛ استفاده از سم بوتاکس تهاجمی، دردناک، دارای عوارض جانبی احتمالی جدی، نیازمند تزریق های دوره ای مکرر، و در دراز مدت بسیار گران قیمت بوده، و انجام عمل جراحی با احتمال بالای بروز عوارض بسیار جدی و برگشت ناپذیر همراه است.

یونتونرم، بر اساس روش یونتوفورزیس و با به کارگیری پروتوکل درمانی هوشمند طراحی شده که یک روش غیر تهاجمی، ایمن، و با کارایی درمانی بسیار بالا برای درمان تعریق بیش از حد است. این روش مورد تایید سازمانهایی مانند FDA، انجمن درماتولوژی امریکا و انجمن بین المللی هایپرهیدروزیس بوده و همچنین هزینه پایینی برای طول دوره درمان خواهد داشت. این روش قابل اجرا در منزل بوده و با تکمیل درمان، شدت های مختلف تعریق اضافی را به حالت عادی برمی­ گرداند.

 

درباره تعریق بیش از حد و مقایسه خطوط درمانی آن بیشتر بدانید

ویژگی های زیر یونتونرم را به متمایز ترین گزینه درمان تعریق بیش از حد تبدیل کرده اند:

 • تولید، کنترل کیفی، عرضه و ارائه خدمات پس از فروش زیر نظر مراجع نظارتی آلمان و سوئیس
 • اثر بخشی بسیار بالا در درمان تعریق بیش از حد خفیف تا بسیار شدید
 • راه اندازی سریع و کاربری آسان به همراه پشتیبانی از زبان فارسی
 • قابل استفاده برای پوست های با ویژگی های متفاوت، شامل پوست های حساس
 • درمان متقارن نواحی دچار تعریق بیش از حد
 • تنظیم خودکار عملکرد بر اساس ویژگی های فردی پوست
 • اجرای هوشمند و خودکار درمان بدون نیاز به کمک شخص دوم
 • حفظ خودکار محدوده درمانی مناسب بر اساس ناحیه تحت درمان
 • دو سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش به همراه پکیج حمایت از مشتری
گواهینامه های کیفیتی یونتونرم را مشاهده کنید
ویژگی های عملکردی یونتونرم را مشاهده کنید
ویژگی های سخت افزاری یونتونرم را مشاهده کنید

طراحی، تولید، کنترل کیفی، عرضه و خدمات پس از فروش یونتونرم تحت نظارت DQS Group GmbH آلمان و QS سوئیس انجام می پذیرد. همچنین یونتونرم دارای تاییدیه اداره کل تجهیزات پزشکی ایران جهت عرضه و ارائه خدمات پس از فروش در ایران می باشد. این تاییدیه ها از منوی “گواهینامه ها” در این وبسایت قابل مشاهده اند.

بله. یونتونرم برای استفاده آسان به صورت شخصی و همچنین استفاده در مراکز درمانی طراحی شده است.

شما می توانید خرید دستگاه یونتونرم را به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام دهید.

خرید حضوری: در این روش می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی و یا مراکز فروش و نمایندگی های شرکت مانترا مبنای سلامت در ساعات کاری، دستگاه را تهیه نمایید.

خرید غیر حضوری: با این روش شما می توانید با ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی، و یا تماس با شماره تلفن های شرکت مانترا مبنای سلامت، سفارش خود را ثبت نمایید. با انجام ثبت سفارش، یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد که می توانید از طریق آن از وضعیت بسته خود آگاهی یابید. ارسال یونتونرم در تهران و کرج مستقیما توسط شرکت مانترا مبنای سلامت و در شهرستان ها توسط پست سراسری ایران انجام خواهد شد.

توجه: تهیه­ قطعات جانبی دستگاه به صورت جداگانه تنها از طریق خرید مستقیم ازشرکت مانترا مبنای سلامت (حضوری و یا غیر حضوری) و پس از هماهنگی قبلی امکان ­پذیر می باشد.

به صفحه خرید بروید

یونتونرم در سه مدل ارائه می شود:
Origin (با قیمت ۳/۴۵۰/۰۰۰ تومان)
Digit S (با قیمت ۲/۱۴۰/۰۰۰ تومان)
Digit (با قیمت ۱/۹۸۰/۰۰۰ تومان)

 توجه مهم: تنها مرجع اعلام قیمت دستگاه یونتونرم این وبسایت می باشد. در صورت اعلام قیمت بالاتر توسط مراکز فروش همکار، از خرید دستگاه خودداری نموده و مراتب را به شرکت مانترا مبنای سلامت اطلاع دهید. همچنین قیمت اعلامی در این وبسایت ممکن است در نتیجه تغییرات نرخ ارز تغییر کند که در این صورت در همین وبسایت به روز رسانی می گردد.

برای مقایسه ویژگی های مدل های یونتونرم می توانید از صفحه مقایسه مدل های این وبسایت بازدید نمایید:

مقایسه مدل های یونتونرم
 • دستگاه یونتونرم (یک عدد)
 • سینی های درمانی (دو عدد)،
 • سیم های رابط (دو عدد)،
 • آداپتور (یک عدد)،
 • الکترود های درمانی (دو عدد)،
 • توری پلاستیکی (دو عدد)،
 • پد های زیر بغل (دو عدد)،
 • راهنمای کاربری (یک عدد)
 • کارت گارانتی و خدمات پس از فروش (یک عدد)
 • سی دی محتوای آموزشی (یک عدد)

توجه: در صورت مشاهده تفاوت محتویات دستگاه یونتونرم با اعلام این وبسایت در هنگام خرید، از خرید دستگاه خودداری نموده و مراتب را به شرکت مانترا مبنای سلامت اطلاع دهید.

بله. با خرید دستگاه یونتونرم، تمامی قطعات جانبی را نیز دریافت خواهید کرد، اما در صورتی که تمایل به خرید هر کدام از قطعات جانبی به صورت اضافی دارید، می توانید با شرکت مانترا مبنای سلامت تماس بگیرید.

به صفحه خرید بروید

 بله. آموزش یکی از بخش های اصلی پشتیبانی شرکت مانترا مبنای سلامت است، و از این رو تیم پشتیبانی ما مشتاق است به سوالات شما در مورد نحوه استفاده از دستگاه، برنامه ریزی درمانی، و رفع سوالات و ابهامات کمک کند. برای این کار، می توانید از هر یک از راه های تماس ارائه شده در بخش پشتیبانی با ما تماس بگیرید. همچنین، برای مراجعه کنندگان حضوری، امکان اجرای جلسه درمانی آموزشی وجود دارد تا با نحوه درمان با یونتونرم از نزدیک آشنا شوند.

به صفحه پشتیبانی بروید

یونتونرم تحت 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت مانترا مبنای سلامت قرار دارد. با تهیه یونتونرم، کارت گارانتی و خدمات پس از فروش و نیز فاکتور خرید را دریافت می کنید، که لازم است در هنگام استفاده از خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش آنها را به شرکت مانترا مبنای سلامت ارائه نمایید.

سوال دیگری دارید؟

با ما تماس بگیرید

This site is protected by wp-copyrightpro.com