یونتونرم مدل دیجیت

راه حلی ساده و هوشمندانه برای درمان تعریق بیش از حد

یونتونرم علاوه بر قدرت درمانی بسیار بالا و عاری بودن از عوارض جانبی، امکان انتخاب بین دو مدل با ویژگی‌های متفاوت را نیز فراهم می کند.
در مدل دیجیت، به جای LCD گرافیکی پیشرفته، از نمایشگر دیجیتالی بهره برده شده و هدف آن، ارائه قدرت درمانی و سادگی استفاده همیشگی یونتونرم در ساختاری ساده‌تر و اقتصادی تر است.
با این وجود، دیجیت همچنان یک یونتونرم اصیل است: نرم‌افزارِ به دقت طراحی شده امکانات پیشرفته درمانی را در اختیار شما قرار می دهد، و کیفیت ساخت بالای دستگاه به همراه استفاده از لوازم جانبی با کیفیت، این مدل را به گزینه ای قدرتمند برای پایان دادن به تعریق بیش از حد تبدیل کرده است.
در ادامه با ویژگی های یونتونرم مدل دیجیت بیشتر آشنا شوید.

طراحی مینیمال

طراحی مدل دیجیت ضمن دارا بودن تمامی ویژگی‌های اساسی لازم برای انجام درمان، از هرگونه پیچیدگی دوری می کند. نمایشگر دیجیتال و چراغ اعلام وضعیت، در زیر بدنه پنهان شده اند‌ و تنها در زمان عملکرد دستگاه به نمایش در می آیند. نرم‌افزار هوشمند یونتونرم امکان راه اندازی سریع دستگاه را تنها با کمک سه دکمه لمسی آن فراهم می کند.

نحوه استفاده آسان

استفاده از مدل دیجیت همانقدر که به نظر می رسد ساده است. تنها کافیست دو مرحله تنظیمات آن را به سادگی طبقراهنمای کاربری انجام دهید، و باقی مراحل را به دستگاه بسپارید.

انتظار بهترین ها را داشته باشید

این یک یونتونرم است، پس می‌توانید بهترین ها را از آن انتظار داشته باشید. در پس ظاهر ساده و نحوه استفاده آسان یونتونرم دیجیت، قابلیت‌های یک دستگاه یونتوفورزیس مدرن نهفته است.

تمام جزئیات اهمیت دارند

در روش یونتوفورزیس از لوازم جانبی مختلفی استفاده می‌شود که کیفیت، ایمنی و زیست سازگاری آن‌ها نتیجه درمان را تحت تأثیر قرار می دهد. لوازم جانبی یونتونرم با توجه کامل به تمامی جزئیات انتخاب شده‌اند تا ضمن اطمینان از طول عمر بالا، بهترین نتیجه درمانی را به دست دهند.

* توضیحات کامل را می‌توانید در بخش لوازم جانبی این وبسایت مشاهده کنید.

هرآنچه از یونتونرم انتظار دارید با قیمتی اقتصادی

اگر قیمت اقتصادی اولویت شماست، اما در عین حال می‌خواهید از ویژگی‌های پیشرفته یک دستگاه یونتوفورزیس مدرن، کیفیت ساخت بالا، لوازم جانبی با کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت و مشاوره و پشتیبانی نامحدود‌ یونتونرم نیز بهره مند شوید، سری دیجیت بهترین انتخاب برای شماست. * توضیحات کامل را می‌توانید در بخش لوازم جانبی این وبسایت مشاهده کنید.

یونتونُرم مدل دیجیت (Digit)

4/100/000 تومان

* به همراه الکترودهای فلزی

یونتونُرم مدل دیجیت اس (Digit S)

4/350/000 تومان

* به همراه الکترودهای سیلیکونی