یونتونرم مدل اریجین

تعریفی جدید از روش یونتوفورزیس

کارنامه درخشان روش یونتوفورزیس برای درمان تعریق اضافی از دهه ها پیش تا کنون ادامه دارد. با این وجود،‌ دستگاه‌های یونتوفورزیس همواره در یکی از این دو دسته قرار می گرفته اند:

– دارای امکانات درمانی مناسب، ولی با نحوه استفاده پیچیده
– با استفاده نسبتا آسان، ولی ویژگی‌های درمانی محدود

برای یک دستگاه پزشکی خانگی (Home-Use)، هیچ یک از این دو حالت ایده‌آل نیستند.

مدل Origin یونتونرم، تعریفی جدید از روش یونتوفورزیس است: امکانات درمانی ارائه شده در این مدل بیش از هر دستگاه یونتوفورزیس دیگری است، و از سوی دیگر، این مدل دارای ساده‌ترین نحوه استفاده نیز هست.

با یونتونرم مدل Origin آشنا شوید.

ترکیبی از فرم و عملکرد بهینه

طراحی یونتونرم Origin با الهام از عناصر Zen Garden ترکیبی از زیبایی و سادگی است. در این مدل به جای دکمه های فیزیکی ثابت از نمایشگر گرافیکی لمسی استفاده شده.

منوهای گرافیکی زیبا و ساده

یونتونرم Origin نخستین دستگاه یونتوفورزیس دارای رابط کاربری گرافیکی (Graphical User Interface) است. منوهای گرافیکی، همه اطلاعات لازم را نمایش می‌دهند و نه تنها نحوه استفاده از دستگاه را بسیار واضح و ساده می کنند،‌ بلکه پنجره ای به قابلیت های گسترده این مدل هستند.

درمان به سبک یونتونرم

پس از انتخاب زبان مورد نظر، با همراهی منوهای دستگاه مراحل راه اندازی را قدم به قدم طی کنید، و انجام کاملا خودکار و هوشمند درمان را به یونتونرم بسپارید.
درمان تعریق بیش از حد هیچ وقت به این آسانی نبوده.

گسترده ترین قابلیت های درمانی

یونتونرم مدل Origin گسترده‌ترین قابلیت‌های درمانی را در میان تمام دستگاه‌های یونتوفورزیس ارائه می کند. این ویژگی‌های نوآورانه با توجه دقیق به تمامی ابعاد مرتبط با کارایی درمان، ایمنی، ویژگی‌های فردی پوست و راحتی استفاده، موفقیت درمان را به حداکثر می رسانند.

تمام جزئیات اهمیت دارند

در روش یونتوفورزیس از لوازم جانبی مختلفی استفاده می‌شود که کیفیت، ایمنی و زیست سازگاری آن‌ها نتیجه درمان را تحت تأثیر قرار می دهد.
لوازم جانبی یونتونرم با توجه کامل به تمامی جزئیات انتخاب شده‌اند تا ضمن اطمینان از طول عمر بالا، بهترین نتیجه درمانی را به دست دهند.

* توضیحات کامل را می‌توانید در بخش یونتونرم > لوازم جانبی این وبسایت مشاهده کنید.

بهترینِ ما. برای شما.

یونتونرم مدل Origin برترین ویژگی‌های ممکن در یک دستگاه یونتوفورزیس را ارائه می کند. پروتکل درمانی به دقت طراحی شده و هوشمند، رابط کاربری مدرن، استفاده بسیار آسان، کیفیت ساخت بالا، گارانتی و خدمات بلند مدت، مشاوره و پشتیبانی نامحدود توسط تیم متخصص و با تجربه، با قیمتی کمتر از یک پنجم استاندارد جهانی.
هیچ چیزی از قلم نیفتاده است.

یونتونرم مدل اریجین IontoNorm Origin

6/900/000 تومان