یونتونرم

3 اقدام پس از تهیه دستگاه یونتوفورزیس یونتونرم

3 اقدام پس از تهیه دستگاه یونتوفورزیس یونتونرم

با تهیه یونتونرم، راه دستیابی به درمان تعریق بیش از حد خود و شروع فصل جدید زندگیتان را شروع کرده اید. برای گرفتن بهترین نتیجه و رسیدن به درمان در کوتاه ترین زمان، پیشنهاد می کنیم به 3  اقدام ابتدایی که پس از تهیه دستگاه یونتونرم باید انجام دهید توجه نمایید:

دفترچه راهنمای کاربری را مطالعه کنید

پس از آنکه دستگاه یونتونرم خود را تحویل گرفتید، ابتدا دفترچه راهنمای همراه آن را مطالعه کنید. این دفترچه با دقت تمام و بر اساس سال ها تجربه موفق درمان تعریق تهیه شده و در آن علاوه بر آموزش کامل و دقیق استفاده از دستگاه و اجرای برنامه درمانی، جامع ترین محتوای مرتبط با تعریق زیاد، عوامل تاثیر گذار بر درمان و آموزش نکات تکمیلی را نیز خواهید یافت.

از تیم پشتیبانی یونتونرم مشاوره بگیرید

ممکن است پس از مطالعه دفترچه راهنمای کاربری، همچنان سوالات و ابهاماتی برای شما باقی مانده باشد یا بخواهید از اینکه به نکات گفته شده به طور کامل مسلط شده اید اطمینان یابید. بنابراین توصیه می کنیم پس از مطالعه دفترچه راهنما، با تیم پشتیبانی یونتونرم تماس بگیرید و همه سوالات خود بپرسید. تیم پشتیبانی یونتونرم با بهره گیری از تخصص و سال ها تجربه موفق، بدون هزینه و به صورت شبانه روزی در کنار شما خواهند بود. برای تماس می توانید از هر یک از راه های ارتباطی که برای شما مناسب تر است (حضوری، تماس تلفنی، پیام در اینستاگرام، پیام در واتسپ) استفاده کنید. برای آگاهی از راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی یونتونرم می توانید اینجا را کلیک کنید.

اطلاعات درمان اولیه خود را ثبت کنید

همانگونه که در مطلب مربوط به روش یونتوفورز شرح داده شده، مرحله ابتدایی درمان که با نام درمان اولیه شناخته می شود، با هدف رسیدن به خشکی مطلوب پوست انجام می شود. از آنجا که ممکن است در طول دوره درمانی، بخواهید از مشاوره تیم پشتیبانی یونتونرم استفاده کنید، توصیه می کنیم اطلاعات مربوط به انجام جلسات درمانی را طبق جدولی که در دفترچه راهنمای دستگاه ارائه شده ثبت کنید تا تیم پشتیبانی بتوانند با بررسی این اطلاعات، مشاوره و راهنمایی دقیق تری به شما ارائه کنند.

به امید درمانی موفق و شروع فصل جدید زندگی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هشت =